CZ EN SK

Technické
detaily staveb
Konfigurátor
barev
Virtuální
prohlídky

RYCHLÝ KONTAKT

POLAK CZ s.r.o.

Opatov 348
56912 Opatov

tel.: +420 737 287 813
fax: +420 731 151 922

Máte zájem o naše služby?

Zažádejte si o nezávaznou kalkulaci ZDARMA.

Poptávka

Ceník Napsali o nás Pro média

Dílenský nábytek Informujeme

Obloukové haly pro dobytek

Podnikáte v chovu hospodářského zvířectva? Lámete si hlavu s jeho vhodným a komfortním ustájením? Pak jste na správném místě! Nabízíme vám realizaci obloukové haly pro dobytek, která je pro vás naprosto rychlým a finančně zajímavým řešením!

Obloukové haly pro dobytek lze postavit prakticky na zelené louce, vyžadují jen vyrovnaný povrch a stojí v poměrně krátkém čase. Jejich jednoduchá konstrukce umožňuje snadnou demontáž, rozšiřování nebo přesun, například blíže k pastvinám. Za určitých okolností je lze dokonce realizovat bez stavebního povolení. Pokud vás zajímá za jakých, neváhejte se nás zeptat.

Prohlédněte si, jak může vypadat realizace obloukové haly pro dobytek ze staré silážní jámy. Hala pro ustájení skotu je postavena na nevyužívané silážní jámě o rozměrech 20,5 x 40,5 x 0,5m. Ustájení je vzdušné díky systému odvětrávání a poskytuje dostatek denního světla díky světlopropustné textilii, takže přes den není nutné svítit.

Obloukové haly pro dobytek - praktická součást každé farmy

Halu vám na přání vybavíme plným komfortem pevných staveb. Lze je účinně odvětrávat výkonnými střešními turbínami, doplnit stěnovými žaluziemi a rozmanitými typy vrat nebo únikových dveří a instalovat v nich osvětlení a elektrorozvody.

Máte zájem o naše služby?

Zažádejte si o nezávaznou kalkulaci ZDARMA.

Poptávka

Haly společnosti POLAK CZ najdou v zemědělství celou řadu dalšího využití, zejména jako sklady plodin, seníky nebo kryté hangáry pro techniku – viz obloukové plachtové haly. Díky použitým kvalitním materiálům, perfektnímu řemeslnému provedení a mimořádně odolné, těžko hořlavé krycí nánosové PES tkanině mají nesmírně dlouhou životnost a téměř žádné nároky na údržbu.

Letité zkušenosti, spousta referencí

Firma POLAK CZ má za sebou v této oblasti celou řadu úspěšných realizací k plné spokojenosti zákazníků – a nejedná se pouze o obloukové haly pro dobytek. Prohlédněte si referenční stavby jako například velkokapacitní seníky ve Starém Městě u Bruntálu a v Moravském Berouně nebo víceúčelovou montovanou halu pro ustájení skotu v lokalitě Skály u Rýmařova.

Chcete zjistit více?

Přečtěte si, jaké další výhody a způsoby využití nabízí plachtová hala a možná vás zaujmou i naše další montované skladové haly.

Potřebujete další informace?
Položky označené * jsou povinné.
* Vaše jméno:
* Vaše příjmení:
* Váš email:
* Dotaz:
Antispamová ochrana - prosíme vyplňte výsledek (číslo).
* dvě plus tři je: