CZ EN SK

Technické
detaily staveb
Konfigurátor
barev
Virtuální
prohlídky

RYCHLÝ KONTAKT

POLAK CZ s.r.o.

Opatov 348
56912 Opatov

tel.: +420 737 287 813
fax: +420 731 151 922

Máte zájem o naše služby?

Zažádejte si o nezávaznou kalkulaci ZDARMA.

Poptávka

Ceník Napsali o nás Pro média

Dílenský nábytek Informujeme

Zemědělské haly

Montované haly nabízí v zemědělství v porovnání s klasickými stavbami mnoho výhod, především vynikají poměrem cena/výkon. Vyrobíme a postavíme pro vás montovanou halu za zlomek ceny tradičních budov.

Zemědělci nejčastěji používají naše montované haly jako sklady pro zemědělské produkty, krmivo nebo jako seníky: viz montované skladové haly. Můžete je také využít jako ustájení pro zvířata.

Díky jednoduché konstrukci je stavba haly snadná a rychlá. Již během několika týdnů může vaše nová hala stát a být připravena k plnému provozu. Minimální potřeba údržby dále sníží vaše náklady a ušetří vám čas, který budete moci věnovat důležitějším záležitostem. Díky použitým materiálům hala vydrží v perfektním stavu mnoho let.

Umíme pro vás postavit zemědělské haly libovolných parametrů. Pošlete nám své požadavky a my vám obratem zašleme nabídku s návrhem řešení.

Nabízíme nejenom výrobu a stavbu celých zemědělských hal, ale jsme pro vás schopni také vyrobit a instalovat zastřešení pro objekty, pro které v současnosti nemáte využití. Například zastřešením silážní jámy získáte nový víceúčelový prostor, který můžete dále využívat jako skladiště nebo garáž pro zemědělské stroje.

Máte zájem o naše služby?

Zažádejte si o nezávaznou kalkulaci ZDARMA.

Poptávka

Zastřešíme vaši silážní jámu

Pokud vlastníte silážní jámu, kterou momentálně nevyužíváte, díky montovanému zastřešení ji snadno proměníte v zastřešenou halu s širokou škálou využití a to ve většině případech bez nutnosti připravovat spodní stavbu a s minimálními náklady získáte nový objekt - viz realizovaná montovaná hala pro ustájení skotu.

Výhody zastřešené silážní jámy:

Doplňky a rozšíření pro vaše zemědělské haly

Pokud chcete zastřešit plochu do 1 000 m2 a do maximální výšky 15 m, nebudete potřebovat stavební povolení – lze provést na ohlášení stavby.

Prohlédněte si zemědělské haly, které jsme již realizovali:

Podívejte se, jak vypadají naše další zemědělské haly: Zemědělské haly - reference.

Získejte nový skladovací prostor, ustájení pro zvířata nebo garáž pro zemědělské stroje!

Chcete postavit zcela novou halu pro ustájení zvířat nebo jako sklad? Nebo byste rádi využili možnosti zastřešení silážní jámy a chtěli byste vědět, jak velká investice by to byla? Vyplňte zcela nezávazný poptávkový formulář a my se vám ozveme s konkrétní nabídkou realizace včetně cenového odhadu.

Chcete-li se dozvědět více o možnostech zastřešení vaší venkovní jízdárny či o montovaných jezdeckých halách, volejte 737 287 813 nebo vyplňte a odešlete tento formulář:

Potřebujete další informace?
Položky označené * jsou povinné.
* Vaše jméno:
* Vaše příjmení:
* Váš email:
* Dotaz:
Antispamová ochrana - prosíme vyplňte výsledek (číslo).
* dvě plus tři je: