Časté dotazy

Jakou životnost má technická textílie

Textilie je dodávána od německého výrobce HEYTEX nebo belgického výrobce SIOEN COATING. Životnost textilie se odvíjí od mnoha faktorů, jako jsou UV záření, klimatické podmínky, mechanické vlivy a další. Za dobu působení společnosti POLAK CZ jsme textilii na hale neměnili. Další informace naleznete na stránce Technické parametry - Opláštění

struktura opláštění
 

Co když se textilie na hale protrhne nebo jinak poškodí?

Textilii je možné opravit jednoduchým způsobem, a to svárem horkým vzduchem.

Svařování plachty
 

Může se textilie na hale uvolnit působením větru?

Působením větru a klimatických podmínek může dojít k mírnému povolení textilie. Pokud je dodržena jednoduchá údržba a doporučené prohlídky, k uvolnění textilie nedochází. Při předání haly obdržíte návod pro údržbu a veškeré potřebné informace.

 

Potřebuje montovaná hala základy?

Každá hala potřebuje nějaký základ, možností je ale více. Potřebné informace naleznete na stránce Technické parametry - Stavba haly

Ukotvení
 

Potřebuji stavební povolení?

Ve většině případů ano, ale jsou i vyjímky, kdy stavební povolení není potřeba. Více informací naleznete na stránce Technické parametry - Stavební povolení.

 

Kolik stojí montovaná hala?

Vzhledem k tomu, že vyrábíme haly na zakázku, má každá hala jiné parametry a jiné určení. Proto předem, bez dalších informací, nelze určit cenu haly. Rádi vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Vyplňte nezávazný Poptávkový formulář a my se vám ozveme.

 

Jakou má montovaná hala odolnost vůči sněhu a větru?

Každá hala je navržena podle sněhového a větrného zatížení v dané lokalitě a podpořena výpočtem statického zatížení. Více informací o sněhové a větrné lokalitě naleznete na straně Technické parametry - Základní parametry.

 

Umožňujete pronájem haly?

Pronájem hal neumožňujeme. Haly jsou vyráběné na zakázku a každá je realizována dle konkrétních požadavků zákazníka.

 

 

Potřebujete další informace?