NOVINKY DÍLENSKÉHO NÁBYTKU 2020

V tomto roce vydáváme hned tři katalogy najednou. Prvním je katalog PŘEHLED 2020, ve kterém naleznete souhrn všech našich výrobků na jednom místě. Druhým a zásadním katalogem je katalog NOVINKY 2020, ve kterém představujeme práci vývojového týmu na nových originálních produktech. Třetím a neméně zásadním je katalog ESD PROGRAM 2020, kde naleznete téměř celý sortiment naší produkce v antistatické úpravě.

Všechny katalogy naleznete zde v elektronické podobě.

ELEKTRO SKŘÍNĚ

Originální konstrukcí se podařilo vytvořit jedinečnou technologii v podobě DOBÍJECÍ SKŘÍNĚ PRO MOBILNÍ TELEFONY. Disponuje šestnácti samostatnými boxy opatřenými buď uživatelsky komfortními mincovními zámky nebo standartními cylindrickými zámky. Díky trojici konektorů je možné dobíjet téměř každý typ mobilního zařízení na trhu. Až tři vzájemně propojené skříně je vhodné umístit do společných prostor, jako jsou jídelny či šatny.

Pro pohodlné dobíjecí elektrických nástrojů jsme zkonstruovali BOXOVOU DOBÍJECÍ SKŘÍŇ. V každém z osmi boxů naleznete dvojici zásuvek pro dobíjení dvou zařízení v jednom boxu najednou, integrovaný středový kanál šetří podlahovou plochu. I tato skříň bude nabízena buď s mincovními zámky nebo zámky cylindrickými.

Posledním produktem v sekci elektro skříní jsou DÍLENSKÉ DOBÍJECÍ SKŘÍNĚ. Konstrukce skříní vycházejí ze skříně SK2 ze současného sortimentu, díky čemuž umožňuje využití širokého sortimentu příslušenství vč. elektropříslušenství. Skříně jsou opatřeny čtyřmi průchodkami pro kabeláž a odvětrávacími otvory. Pro tuto variantu byl vytvořen prodlužovací přívod ze dvou propojených těles s osmi zásuvkami, který lehce umístíte do bočnice této skříně.

Ke koupi zde.

SKŘÍNĚ NA KAPALINY

Pro bezpečné uložení kapalin došlo k úpravě standartní skříně SK s křídlovými dveřmi. Tato vylepšená varianta je opatřena větracími otvory ve dveřích a lze je vybavit speciální záchytnou vanou a policí s roštem z pozinkované oceli.

Ke koupi zde.

NÁSTAVBY PRACOVNÍCH STOLŮ

V rozšíření stávající sekce nástaveb pracovních stolů nově naleznete SKŘÍŇOVÉ NÁSTAVBY a novou variantu NÁSTAVBY SLOUPKOVÉ. Základem skříňové nástavby na pracovní stůl jsou podstavce, na které umístíte roletové skříně. Podstavce je možné doplnit perfopanely, celou nástavbu pak závěsným programem a elektro příslušenstvím. Podstavce i skříně jsou k dostání ve dvou šířkových variantách. Novou variantu sloupkové nástavby lze umístit na pracovní stoly KOMBI hloubky 700 mm. Jejím použitím získáte možnost využití nového polohovatelného závěsného programu v různých variantách.

Ke koupi zde.

ERGONOMICKÁ PRACOVIŠTĚ

Program ergonomických pracovišť nabízí ucelenou nabídku produktů umožňujících efektivnější a plynulejší postup při zpracovávání. Přehlednější pracoviště, snadno nastavitelné dle fyzických potřeb obsluhy přispívá ke snížení únavy a zvýšení výkonnosti.

ERGO pracoviště 400 s nosností noh 400 kg jsou vhodným řešením pro tvorbu individuálních i systémových pracovišť. Tyto stoly je možno vybavit třemi typy nohou (nastavitelné skokově po 15 mm, plynule ruční klikou nebo elektricky). Lze je vybavit závěsným programem, umožňujícím zavěšení tří řad perfopanelů při ponechání možnosti zavěšení světla na rameno s širokou škálou navzájem zaměnitelných nosičů s nosností ramen 30 nebo 10 kg.

Výškově stavitelné stoly ERGO pracoviště 240 s nosností noh 240 kg jsou ekonomicky přijatelnější variantou elektricky stavitelných stolů, kterou lze taktéž vybavit nástavbou a závěsným programem s nosností ramene 10 kg.

Celý sortiment ergonomických pracovišť doplňuje ERGO příslušenství, ve kterém naleznete MOBILNÍ RÁMY a další produkty.

Ke koupi zde.

ESD PROGRAM

Poslední velkou novinku v našem sortimentu tvoří ESD PROGRAM. Program antistatického nábytku tvoří ucelenou nabídku produktů zajišťujících ochranu proti elektrostatickému výboji. Výrobky jsou konstruovány ve shodě s ČSN EN 61340-5-1 a splňují předepsané hodnoty odporů, drobné plastové díly jako zátky, štítky a madla nejsou ESD vodivé. Program vychází z katalogu dílenského nábytku společnosti a nabízí uživateli komplexní sortiment k tvorbě individuálních i systémových pracovišť. Veškerý nabízený ESD sortiment naleznete v samostatném katalogu ESD program 2020.

Pro bližší informace a objednávku kontaktujte svého nejbližšího obchodního partnera, obchodní partnery naleznete zde.