PROČ JÍT K NÁM

 

PLATÍME ZA NÁPADY

Projekt VYMYSLI ZLEPŠOVÁK, který byl spuštěn minulý rok, už přinesl několik výborných nápadů našich zaměstnanců, za které byly náležitě oceněny. Věříme, že nikdo nedokáže vymyslet pracovní zlepšovák lépe než ten, kdo ho potřebuje.

struktura opláštění
 

MÁME SUPER KANTÝNU

Každý den čerstvé pečivo, domácí pomazánky, voňavé uzeniny nebo třeba míchaná vajíčka. K tomu bohatý výběr sladkého od nanuků po čokolády, vždy čerstvé ovoce a zelenina a různé druhy nápojů. Tuhle kantýnu budeš milovat stejně jako my.

Svařování plachty
 

TEPLÉ OBĚDY ZAJIŠTĚNY

S příspěvkem od zaměstnavatele si každý den vybíráme oběd ze dvou jídel. Vaří pro nás ZOD Opatovec z čerstvých a domácích surovin.

 

VÝPLATU POSÍLÁME VŽDY VČAS

Opravdu. Každý 10. den v měsíci je na účtu. Nejrůznější odměny, jako roční nebo věrnostní je bonus, který každý ocení. Navíc dáváme příspěvky k životním jubileím a významným životním událostem.

 

JDEME S DOBOU

Procházka výrobou připomíná sci-fi, roboti a nejnovější technologie pro usnadnění práce a modernizaci výroby jsou naší chloubou a je radost s nimi pracovat.

Svařování plachty
 

MÁME JASNÉ CÍLE

Každoroční nastavení plánu a průběžné výsledky nejsou tajemstvím. Každý u nás ví, jak se firmě daří. Zároveň nikdy nezahálíme a vlastní vývojové oddělení se stará o to, abychom patřili mezi špičky na trhu.

 

UMÍME SE BAVIT

Firemní akce nás provázejí po celý rok. V létě rádi sportujeme a na konci roku se loučíme vánočním večírkem. Mezi tím se občas naskytne příležitost vyzkoušet nebo poznat něco nového - byli jsme v moravském sklípku nebo v pivovaru.

Svařování plachty
 

KAŽDÝ MŮŽE RŮST

Všichni nějak začínáme a někam se posouváme. Stejně jako rádi vyslechneme náměty a nápady zaměstnanců, tak nás těší, když se posouváte dál. Stačí chtít. Pár takových příběhů si můžete přečíst zde: příběhy lidí