Textilní haly - nejrychlejší řešení

Jedním z nejúspornějších a nejrychlejších řešení pro zastřešení vašich podnikatelských aktivit je textilní hala. Podívejte se, jak takové plachtove haly mohou vypadat v praxi. Úspěšně je využívají například společnosti Geosan Ostrava, Vlamax Bystřice, Thimm Service v Chotětově či dokonce Integry Automotive ve slovenském Lozornu.

Textilní haly poskytují vynikající prostory pro skladování, zemědělské aktivity či sport, často jsou využívány jako hangáry, jízdárny nebo pro ustájení hospodářských zvířat. Snadno je vybudujete na jakémkoliv vyrovnaném terénu a lze je rovněž napojit na stávající budovy.

Nebojte se, textilní hala je dokonalá!

Textilie, kterou jsou haly pokryty, je vysoce odolná nánosová PES tkanina s normovanou kategorizací do skupiny těžko hořlavých stavebních materiálů. Má mimořádně dlouhou životnost, můžete si zvolit z celé řady barevných odstínů a nechat si ji i velkoplošně potisknout.

Jednoduchá konstrukce lehké skladové haly se kromě krycí textilie sestává ze systému ocelových příhradových rámů, vzájemně propojených fixačními ztužidly. Veškeré prvky jsou velice snadno demontovatelné, a lze tak vaše montované sklady kdykoliv rychle a levně rozšířit, parametricky upravit nebo prostě jen přemístit jinam.

Naše práce mluví za nás

Firma POLAK CZ působí na tuzemském trhu již řadu let a má za sebou stovky odborně provedených instalací průmyslových hal nejvyšší kvality. Textilní haly od nás jsou díky perfektnímu řemeslnému zpracování a kvalitě použitých materiálů dlouhověké a nevyžadují po celou dobu používání téměř jakoukoliv údržbu.

Potřebujete další informace?