Párty stany

Párty stany

Výroba a prodej párty stanů pro kulturní a společenské akce měst a obcí, pořadatele festivalů, cateringové společnosti či ubytovací zařízení.

Výroba party stanů

Disponujeme špičkovým zázemím a moderními technologiemi potřebnými pro výrobu velkých montovaných hal. Party stan na míru vám dodáme přesně podle vašich požadavků, rychle, kvalitně, s potiskem na míru a potřebnou certifikací.

Party stany jsou využívány jako dočasná zastřešení prostor při kulturních, společenských, sportovních či jiných akcích. Hojně jsou využívány také obchodními centry, jako jednoduché a levné rozšíření prodejních ploch a k prezentaci sezónního zboží. 

Hlavním benefitem našich party stanů je jednoduchost montáže a demontáže a možnost rozšíření pomocí modulového systému. Tento systém umožňuje také jednoduché navedení opláštění pomocí speciálních drážek v konstrukčním profilu.

Konstrukce a rozměry

Dodávaná šířka party stanu je 8 až 15 metrů. Celkovou délku stanu pak tvoří násobky jednotlivých konstrukčních modulů.

Obvyklá boční výška dodávaného party stanu je 2,5 metru. Lze ji však upravit dle požadavků zákazníka.

Potřebujete opravdu velký párty stan?
Poradíme si s jakýmikoliv rozměry, kontaktujte nás.

Ukotvení

Naše party stany nevyžadují žádné speciální základy ani kotvení. Základem by vždy měla být rovná zpevněná plocha. Kotvení je řešeno pomocí ocelových kotevních patek, které jsou součástí konstrukce. Dle podkladu lze použít kotevní hřeby, ocelové a chemické kotvy či jinou ověřenou kotvící techniku. Ve výjimečných případech, kdy není možné zajistit kotvení do podloží, je možno kotvit s využítím zátěží.

Pevnost a sněhové zatížení

Konstrukce party stanů je na rozdíl od lehkých stanových hal odlehčená. Důvodem je jednodušší montáž a demontáž. Není zde počítáno se zesílenými konstrukčními prvky pro zatížení sněhem. V případě pravidelné údržby jsou však naše party stany běžně využívány celoročně.

Konstrukce párty stanu na míru

Opláštění

Opláštění je lehce odnímatelné a plně mobilní – skládá se ze střešní části a stěnových plachet, které jde lehce odejmout a party stan využít pouze jako zastřešení bez bočnic.

Opláštění dodáváme v široké škále barev. Umíme ho potisknout růžnými technologiemi na přání zákazníka a vyrobit tak party stan s jakýmkoliv potiskem. Opláštění umíme také kombinovat se speciální transparentní fólií, která zajistí lepší přístup světla a funkci okna (pohled ven / dovnitř).

 • 1. vrstva
  Základním nosným materiálem této technické textilie je pevná mřížka z PES tkaniny, která poskytuje technické textilii dostatečnou pevnost.
 • 2–3. vrstva
  Oboustranně nanesená vnější vrstva měkčeného PVC zajišťuje dostatečnou ochranu vnitřního
  materiálu, tvoří výplň této textilie a určuje celkovou barevnost materiálu.
 • 4–5. vrstva
  Finální povrchovou úpravou je vrchní lak, který tvoří svrchní hladký film chránící materiál před UV zářením, plísněmi a nepříznivými klimatickými podmínkami. Zajišťuje tak mimo jiné stálobarevnost, dlouhou životnost opláštění a případně i snadnou údržbu – omyvatelnost.

Podrobné informace najdete zde – Typy opláštění.

Bezpečnost provozu stanů a certifikace

Bezpečnost provozu našich stanů považujeme za naprostou zásadní věc. Proto dbáme na výběr těch nejkvalitnějších materiálů a kontrolu kvality zpracování. Samozřejmostí je certifikace dle příslušných norem a nařízení (ČSN EN 1090 Provádění ocelových konstrukcí a hliníkových konstrukcí) a výroba pouze v souladu s nimi.

Party stany

Máte zájem o výrobu party stanu?

Náš modulový systém umožňuje velmi rychlou a jednoduchou montáž party stanů v řádu jednotek hodin.

V případě zájmu o náš modulový party stan je postup následující:

 • Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář.
 • Obratem se vám ozveme a doladíme vše potřebné pro vytvoření nezávazné kalkulace.
 • V případě odsouhlasení kalkulace s Vámi sepíšeme závaznou objednávku s termínem dodání.
 • Poté váš party stan zadáme do výroby.
 • Následuje odborná montáž našimi pracovníky.
 • A na závěr proškolíme vaše zaměstnance, kteří budou zodpovědní za montáž, demontáž a provoz (potvzení o proškolení).

Potřebujete poradit?

Realizované haly

Nezávazná poptávka