Zemědělské haly

Zemědělské haly

Zemědělské haly s ocelovou konstrukcí mohou být perfektním řešením pro ustájení zvířat, uskladnění krmiva a materiálu, dílny nebo jako zastřešení strojů a silážních žlabů.

Zemědělské haly k ustájení zvířat a skladování

Haly s ocelovou konstrukcí mohou být perfektním řešením pro chov skotu, drůbeže, prasat a dalších zemědělských zvířat. Výstavba montované zemědělské haly je rychlým, a přesto kvalitním a odolným řešením ve všech povětrnostních podmínkách. Uvnitř haly je možné mít jakékoliv podloží a pevnými zábranami lze vytvořit jednotlivé kotce. Dostatek vzduchu a světla zajistí světlopropustná PVC technická textilie doplněná například o síťovinu místo oken a posuvná vrata či otevřené čelo haly. Konstrukci s opláštěním můžete zvolit i pro případ výstavby přístřešku na pastvině jako vhodného úkrytu pro zvířata nebo pro uskladnění sena a úrody.

  1. Stabilní konstrukce a kvalitní opláštění
  2. Široké možnosti využití v zemědělství – sklady, ustájení a další
  3. Rychlá montáž a možnost demontáže
  4. Zastřešení již existujících objektů, například silážních žlabů

Stabilní konstrukce a kvalitní opláštění haly

Konstrukce je odolná vůči vnějším vlivům. Lehké ocelové konstrukce jsou tvořeny příhradovými rámy, vzájemně propojenými v dané modulové vzdálenosti. U těžké konstrukce je nosný skelet ve většině případů realizován z plnostěnných ocelových válcovaných profilů, případně jejich kombinací s obdélníkovými profily. Podrobnější informace o konstrukci montované haly naleznete zde.

Opláštění montované haly lze zvolit z více variant - PVC technická textilie, trapézový plech, sendvičové panely nebo dřevěné obložení. Vše potřebné o opláštění montované haly zde.

Montované dílny, zastřešení strojů a silážní žlaby

Před nepřízní počasí je důležité chránit nejen sklizenou úrodu a seno, ale i zemědělskou techniku. Montované haly mohou poskytnout prostor pro zastřešení zemědělských strojů, ale i pro dílny na jejich opravu a servis nebo zázemí pro pracovníky. Zajímavé a ekonomicky výhodné řešení představuje například zastřešení stávající silážní jámy, která díky tomu najde uplatnění na další desítky let.

Již realizované zemědělské stavby si můžete prohlédnout zde.

  • různé typy konstrukce montované haly
  • kvalitní opláštění v několika variantách
  • stavba haly na stávajícím povrchu
  • široké možnosti doplňků pro montovanou halu

Potřebujete poradit?

Realizované haly

Nezávazná poptávka