Hangáry

Hangáry

Za hangár lze označit i garáž pro větší či menší stroje nebo dopravní prostředky. Je tak vhodný pro velké letecké a průmyslové společnosti, stejně jako pro soukromé osoby.

Hangáry

Samostatnou a nezanedbatelnou kapitolou v rámci montovaných hal jsou hangáry, ať už jako garáž pro malé sportovní letadlo, loď, helikoptéru či jiný velký stroj. Díky lehké konstrukci a snadné montáži lze hangár přesouvat podle potřeby nebo ho využít pouze sezonně. Různá řešení umožňují například garážování vrtulníku bez složení listů rotoru. Hangáry mohou sloužit v leteckém průmyslu, ale také soukromým osobám.

  1. Stabilní konstrukce a kvalitní opláštění
  2. Přizpůsobení konstrukce podle potřeby
  3. Odolnost montovaného hangáru vůči vnějším vlivům
  4. Široká škála doplňků

Stabilní konstrukce a kvalitní opláštění hangárů

Konstrukce je odolná vůči vnějším vlivům. Lehké ocelové konstrukce jsou tvořeny příhradovými rámy, vzájemně propojenými v dané modulové vzdálenosti. U těžké konstrukce je nosný skelet ve většině případů realizován z plnostěnných ocelových válcovaných profilů, případně jejich kombinací s obdélníkovými profily. Podrobnější informace o konstrukci montované haly naleznete zde.

Opláštění montované haly lze zvolit z více variant - PVC technická textilie, trapézový plech, sendvičové panely nebo dřevěné obložení. Vše potřebné o opláštění montované haly zde.

Zastřešení plochy, garáž

Za hangár lze označit i garáž pro větší či menší stroje nebo dopravní prostředky. Je tak vhodný pro velké letecké a průmyslové společnosti, stejně jako pro soukromé osoby, které vlastní například loď, malé sportovní letadlo nebo zemědělský či průmyslový stroj. Pro maximální komfort se často využívají posuvná hangárová vrata přes celou šířku nebo jednoduše shrnovací opláštění pro absolutní využití prostoru a co nejsnadnější manipulaci s garážovaným prostředkem.

  • různé typy konstrukce montované haly
  • kvalitní opláštění v několika variantách
  • stavba haly na stávajícím povrchu
  • rychlá montáž a možnost demontáže

Potřebujete poradit?

Realizované haly

Nezávazná poptávka