Jízdárny

Jízdárny

Ať už vlastníte celou farmu nebo jste pouze vášnivým chovatelem koní, bez ustájení, skladů a jezdecké haly se zřejmě neobejdete.

Jízdárny a ustájení

Chov a výcvik koní vyžadují speciálně upravené prostory, k čemuž jsou montované haly snadno přizpůsobitelné. Ať už vlastníte celou farmu nebo jste pouze vášnivým chovatelem, bez ustájení, skladů a jezdecké haly se zřejmě neobejdete. Výstavby stájí na míru vašim i koňským potřebám, kruhová jízdárna pro výcvik, ale i velké haly k pořádání závodů a soutěží – to vše mohou být montované haly. Podélné stěny haly jsou ideální pro tribuny, najde se prostor pro uložení náčiní a překážek a například dřevěné obložení může hale dodat přírodní a stylový vzhled.

  1. Stabilní konstrukce a kvalitní opláštění
  2. Konstrukce umožňuje i kruhové provedení nebo jiný tvar
  3. Pevné zábrany / mantinely, tribuny
  4. Široká škála doplňků

Stabilní konstrukce a kvalitní opláštění

Konstrukce je odolná vůči vnějším vlivům. Lehké ocelové konstrukce jsou tvořeny příhradovými rámy, vzájemně propojenými v dané modulové vzdálenosti. U těžké konstrukce je nosný skelet ve většině případů realizován z plnostěnných ocelových válcovaných profilů, případně jejich kombinací s obdélníkovými profily. Podrobnější informace o konstrukci montované haly naleznete zde.

Opláštění montované haly lze zvolit z více variant - PVC technická textilie, trapézový plech, sendvičové panely nebo dřevěné obložení. Vše potřebné o opláštění montované haly zde.

Sklady krmiva a náčiní

S chovem koní je spojeno velké množství k tomu nezbytných náležitostí od zajištění krmiva a čisté podestýlky po jezdecké vybavení a další potřeby. K jejich uskladnění v suchu může skvěle pomoci montovaná hala. Modularita a přizpůsobení haly prostoru umožní využít každý volný centimetr za téměř nulové náklady na provoz.

  • různé typy konstrukce montované haly
  • kvalitní opláštění v několika variantách
  • stavba haly na stávajícím povrchu
  • rychlá montáž a možnost demontáže

Potřebujete poradit?

Realizované haly

Nezávazná poptávka