Průmyslové haly

Průmyslové haly

Montované haly jsou v různých odvětvích průmyslu nejčastěji využívány jako SKLADOVACÍ PROSTORY, VÝROBNÍ HALY nebo PŘÍSTŘEŠKY.

Skladové a výrobní haly

Montované sklady jsou nejenom finančně výhodným řešením, ale nabízí také bohaté možnosti úprav na míru. Rozměry se přizpůsobí přesně vašim potřebám, což vám umožní využít každý centimetr. Rychlá montáž a možnost demontáže jsou nezanedbatelnými přednostmi oproti zděným stavbám. Nespornou výhodou průmyslové haly může být i zastřešení již existujících objektů nebo výstavba výrobních prostor přesně podle vašich potřeb.

  1. Stabilní konstrukce a kvalitní opláštění
  2. Široké možnosti využití v průmyslu – sklady, výrobní prostory a další
  3. Rychlá montáž a možnost demontáže
  4. Zastřešení již existujících objektů nebo stavba přístřešků

Stabilní konstrukce haly a kvalitní opláštění

Konstrukce je odolná vůči vnějším vlivům. Lehké ocelové konstrukce jsou tvořeny příhradovými rámy, vzájemně propojenými v dané modulové vzdálenosti. U těžké konstrukce je nosný skelet ve většině případů realizován z plnostěnných ocelových válcovaných profilů, případně jejich kombinací s obdélníkovými profily. Podrobnější informace o konstrukci montované haly naleznete zde.

Opláštění montované haly lze zvolit z více variant – PVC technická textilie, trapézový plech, sendvičové panely nebo dřevěné obložení. Vše potřebné o opláštění montované haly zde.

Široké možnosti využití průmyslových hal

Montované haly jsou v průmyslu nejčastěji využívány jako skladové prostory hlavně díky možnosti přizpůsobení tvaru samotné haly do požadovaného prostoru, čímž ke skladování využijete maximální prostor. Halu lze postavit na téměř jakékoliv rovné ploše ať už na štěrkovém pasu, asfaltové ploše, betonových nebo silničních panelech a jiném stávajícím povrchu. Více o stavbě montované haly naleznete zde.

Drůhým nejčastějším účelem montované haly v průmyslovém odvětví je stavba výrobní nebo montážní haly. Pro tyto stavby se častěji využívají konstrukce se sedlovou střechou nebo těžké konstrukce v kombinaci s opláštěním z trapézových plechů nebo sendvičových panelů.

Díky širokým možnostem doplňků pro montovanou halu jako jsou vrata různých tvarů a velikostí, vytápění, klimatizace, odvětrání, elektrorozvody a různé úpravy povrchů lze z montované haly vytvořit plnohodnotnou budovu přesně podle konkrétních potřeb uživatele. Další možnosti doplňků naleznete zde.

  • různé typy konstrukce montované haly
  • kvalitní opláštění v několika variantách
  • stavba průmyslové haly na stávajícím povrchu
  • široké možnosti doplňků pro montovanou halu

Potřebujete poradit?

Realizované haly

Nezávazná poptávka