Přístřešky a zastřešení

Přístřešky a zastřešení

Finančně výhodným řešením pro zastřešení malého prostoru mohou být montované přístřešky. Jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí a mohou mít libovolný tvar i velikost.

Přístřešky

Finančně výhodným řešením pro zastřešení malého prostoru mohou být montované přístřešky. Jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí a mohou mít libovolný tvar i velikost. Nespornou výhodou je rychlá montáž a možnost demontáže. Díky různým druhům kotvení lze přístřešek postavit na stávajícím povrchu bez dalších velkých úprav. Přístřešky tak můžete přistavět k již stávajícímu objektu nebo jako zastřešení menšího prostoru. Můžete vybírat z několika druhů opláštění a doplnit je libovolným příslušenstvím.

  1. Stabilní konstrukce libovolných tvarů
  2. Stavba na stávajícím povrchu
  3. Rychlá montáž a možnost demontáže
  4. Zastřešení již existujících menších objektů

Stabilní konstrukce a kvalitní opláštění

Konstrukce je odolná vůči vnějším vlivům. Lehké ocelové konstrukce jsou tvořeny příhradovými rámy, vzájemně propojenými v dané modulové vzdálenosti. U těžké konstrukce je nosný skelet ve většině případů realizován z plnostěnných ocelových válcovaných profilů, případně jejich kombinací s obdélníkovými profily. Podrobnější informace o konstrukci montované haly naleznete zde.

Opláštění montované haly lze zvolit z více variant - PVC technická textilie, trapézový plech, sendvičové panely nebo dřevěné obložení. Vše potřebné o opláštění montované haly zde.

Potřebujete poradit?

Realizované haly

Nezávazná poptávka