Velkostany / velkokapacitní stany

Ať už hledáte velkostany, stanové haly nebo velkokapacitní stany, naše produkty nabízejí bezpečnost, certifikaci a flexibilitu, kterou potřebujete pro vaše události či provozy. Získáte nejen kvalitní produkt, ale i podporu a školení od profesionálů. Nechte výrobu stanu na nás, vytvoříme ho přesně podle vašich potřeb.

Rozdíl mezi velkostany, stanovými halami a velkokapacitními stany: Je vůbec nějaký?

V oblasti venkovního zastřešení pro různé účely se setkáváme s odlišnými pojmy: velkostany, stanové haly, velkokapacitní stany. Ale zkusme se na to podívat blíže. Jaký je rozdíl, pokud vůbec existuje? 

Odpoveď zní: neexistuje. 

Ať už se budeme bavit o kterémkoliv z těchto pojmů, jde stále o to stejné. O velký stan s plachtovou střechou, u kterého nezohledňujeme sněhové zatížení.

Velkostany - certifikace a bezpečnost

Potřebujete stan využívat k pořádání svateb? Je stan plánovanou investicí obce pro zastřešení prostor na různé veřejné, kulturní či společenské akce? Chcete stan postavit v blízkosti restaurace a rozšířit tak prostory pro firemní akce?

Vyrábíme stany s certifikací pro veřejné provozování. Díky tomu je možné stan i pojistit a předcházet tak nepříjemnostem, které díky počasí mohou nastat. 

Známe i příklady, kdy se například obec místo investice do kvalitního stanu na desítky let rozhodne pro levný party stan přes koupený přes e-shop, a je potřeba mít na paměti několik věcí. Ano, nejde o tak vysokou počáteční investici, ale je to stan, který není určený pro veřejné provozování a může s tím být problém. Větru a dešti člověk neporučí a je vždy lepší s tímto počítat, než být pak nemile překvapen.

Stan vám nejen vyrobíme, ale vždy vás i proškolíme

Při zakoupení stanu od nás získáte nejen kvalitní produkt, ale i školení a podporu v instalaci. Naši zaměstnanci jsou plně vyškoleni a oprávněni instalovat konstrukce plachtových velkokapacitní stanů, což zajišťuje 100% bezpečnost a spolehlivost. A stejně tak budete i vy.

Při dodání a první instalaci proškolíme i vás a vaše zaměstnance. Budete přesně vědět, jak a co postavit i jak se o stan starat. Tím získate oprávnění konstrukce stavět a v případě problémů jste tím krytí.

Bezpečné, rychlé a funkční řešení, které slouží roky

Naše konstrukce stanů jsou navrženy s důrazem na bezpečnost a funkčnost. Dodáváme je s kompletním vybavením, včetně kotvících prvků pro stabilní instalaci. Pokud jde o personalizaci, máte při výrobě stanu široké možnosti - barevnost na přání, včetně jakéhokoliv potisku i vybavení okny (myšleno průhlednými fóliemi, které působí jako okna).

Termín dodání je u nás do čtyř týdnů, což zajišťuje rychlou reakci na vaše individuální potřeby.

Proč haly od nás?

Více o halách
 • Proč haly od nás?

  Oboru montovaných hal se věnujeme od roku 1999
 • Používáme moderní technologie

  Neustále vyvíjíme nové postupy
 • Vysoká kvalita a životnost

  Naše montované haly stojí bez problému i za 20 let
 • Zaručená odolnost kdekoliv na světě

  Naše haly vydrží písek v Afghánistánu i sníh v Rusku
 • Standardizované i na klíč

  Naše haly umíme přizpůsobit požadavkům.
 • Doplňkové vybavení hal

  Umělým osvětlením a zateplením to jen začíná
Nezávazná poptávka