Velkostany / velkokapacitní stany

Ať už hledáte velkostany nebo velkokapacitní stany, ty naše jsou maximálně bezpečné, certifikované a flexibilní. Přesně takové, jaké na vaše události potřebujete. Získáte nejen kvalitní produkt, ale i podporu a školení od profesionálů. Nechte výrobu stanu na nás, vytvoříme ho přesně podle vašich potřeb.

Rozdíl mezi velkostany a velkokapacitními stany: Je vůbec nějaký?

V oblasti venkovního zastřešení pro různé účely se setkáváme s odlišnými pojmy: velkostany a velkokapacitní stany. Zkusme se na to podívat blíže. Jaký je rozdíl, pokud vůbec existuje? 

Odpověď zní: neexistuje. 

Ať už se budeme bavit o kterémkoliv z těchto dvou pojmů, jde stále o to stejné. O velký stan s plachtovou střechou, u kterého nezohledňujeme sněhové zatížení.

Velkostany - certifikace a bezpečnost

 • Potřebujete stan využívat k pořádání svateb?
 • Je stan plánovanou investicí obce pro zastřešení prostor na různé veřejné, kulturní či společenské akce?
 • Chcete stan postavit v blízkosti restaurace a rozšířit tak prostory pro firemní akce?

Vyrábíme certifikované stany v souladu se všemi normami – vhodné pro veřejné provozování. Díky tomu je možné stan i pojistit a předcházet tak nepříjemnostem, které mohou kvůli nepříznivému počasí bohužel nastat. 

Známe příklady, kdy se například obec místo investice do kvalitního stanu na desítky let rozhodne pro levný party stan přes koupený přes e-shop, a je potřeba mít na paměti několik věcí. Ano, nejde o tak vysokou počáteční investici, ale je to stan, který není určený pro veřejné provozování a může s tím být problém. Větru a dešti člověk neporučí a je vždy lepší s tímto počítat, než být pak nemile překvapen.

Velkostany a velkokapacitní stany POLAK CZ

Stan vám nejen vyrobíme, ale vždy vás i proškolíme

Při zakoupení stanu od nás získáte nejen kvalitní produkt, ale i školení a podporu v instalaci. Naši zaměstnanci jsou plně vyškoleni a oprávněni instalovat konstrukce plachtových velkokapacitní stanů, což zajišťuje 100% bezpečnost a spolehlivost. A stejně tak budete i vy.

Při dodání a první instalaci proškolíme i vás a vaše zaměstnance. Budete přesně vědět, jak a co postavit i jak se o stan starat. Tím získate oprávnění konstrukce stavět a v případě problémů potřebné krytí.

Velkostany POLAK CZ

Bezpečné, rychlé a funkční řešení, které slouží roky

Naše konstrukce stanů jsou navrženy s důrazem na bezpečnost a funkčnost. Dodáváme je s kompletním vybavením, včetně kotvících prvků pro stabilní instalaci. Pokud jde o personalizaci, máte při výrobě stanu široké možnosti - barevnost na přání, včetně jakéhokoliv potisku i vybavení okny (myšleno průhlednými fóliemi, které působí jako okna).

Termín dodání je u nás do 4 týdnů, což jistě oceníte.
Díky vlastní výrobě můžeme rychle reagovat na vaše individuální potřeby.

Proč haly od nás?

Více o halách
 • Proč haly od nás?

  Oboru montovaných hal se věnujeme od roku 1999
 • Používáme moderní technologie

  Neustále vyvíjíme nové postupy
 • Vysoká kvalita a životnost

  Naše montované haly stojí bez problému i za 20 let
 • Zaručená odolnost kdekoliv na světě

  Naše haly vydrží písek v Afghánistánu i sníh v Rusku
 • Standardizované i na klíč

  Naše haly umíme přizpůsobit požadavkům.
 • Doplňkové vybavení hal

  Umělým osvětlením a zateplením to jen začíná
Nezávazná poptávka