Cateringové stany

Váš cateringový stan - prostor pro každou příležitost!
Pořiďte si stan, se kterým bude radost pořádat akce po celý rok.

Potřebujete prostorný cateringový stan vhodný na každou party, událost i oslavu? 
POLAK CZ - Vaše první volba pro kvalitní cateringové stany.

Jsme přední český výrobce cateringových stanů s dlouholetou tradicí. Naše stanové produkty jsou navrženy s důrazem na kvalitu, design a praktičnost. Spoléháme na prvotřídní materiály a řemeslnou zručnost, abychom vám poskytli perfektní cateringový stan pro každou příležitost.

Chci zpracovat cenovou nabídku

Proč vybrat cateringový stan od POLAK CZ?

 • Stylový design: Stany jsou barevně přizpůsobitelné a umožňují umístit na stěny i střechu potisky podle vašeho výběru. Ať už se jedná o logo, reklamní texty či grafiku, dokážeme navrhnout stan kompletně na míru vaší značce. Přizpůsobíme se vašemu tématu a stylu události.
 • Flexibilní konfigurace: Vybrat si můžete z různých velikostí stanů s možností přizpůsobení na míru - neděláme sériovou výrobu, každý kus je originál. Vyrobíme vám jakýkoliv standardní i atypický rozměr cateringového stanu.
 • Kvalitní materiály: Využíváme velmi odolné a spolehlivé materiály, které zaručují dlouhou životnost stanů. Stany jsou z celohliníkové konstrukce, spojovací a výtuhové prvky jsou vyrobeny z oceli. 
 • Možnost umístění okna: Naše stany mají elegantní průhledná okna, která dodávají konajícím se událostem svěží a vzdušnou atmosféru.

Naše stany se nejčastěji využívají jako:

 1. Svatební stany: Pro nezapomenutelné svatební hostiny. Nabízíme romantické stany s elegantními detaily. Skvěle se dají ozdobit svatebními dekoracemi a působí velmi jemně a decentně.

 2. Stany pro firemní akce: Ideální pro teambuildingové akce, semináře nebo večírky. Velkokapacitní stany zaručí prostor a komfort.

 3. Festivalové stany: Pro vaši účast na festivalech a veřejných akcích. Stany vám poskytnou bezpečné a stylové prostředí.

Chci zpracovat cenovou nabídku

 

Cateringové stany - využitelné 365 dní v roce

 • celohliníková konstrukce,
 • odolné opláštění z nepromokavé PVC textílie,
 • při zakoupení stanu vás kompletně proškolíme na jeho instalaci,
 • veškeré stany jsou certifikovány v souladu se všemi normami ČSN 1090 Navrhování ocelových a hliníkových konstrukcí (vhodné pro veřejné provozování),
 • termín dodání do 4 týdnů.

Kontaktujte nás pro individuální nabídku a konzultaci. Rádi vám poradíme s výběrem stanu, který dokonale odpovídá vašim potřebám.

Potřebujete poradit?

Realizované haly

Nezávazná poptávka