Přístřešky

Finančně výhodným řešením pro zastřešení malého protoru mohou být montované přístřešky. Jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí a mohou mít libovolný tvar i velikost. Nespornou výhodou je rychlá montáž a možnost demontáže. Díky různým druhům kotvení lze přístřešek postavit na stávajícím povrchu bez dalších velkých úprav. Přístřešky tak můžete přistavět k již stávajícímu objektu nebo jako zastřešení menšího prostoru. Zvolit můžete z několika druhů opláštění a doplnit je libovolným příslušenstvím.

  • Zastřešení jakéhokoliv prostoru v libovolném tvaru
  • Rychlá montáž a možnost demontáže
  • Finančně výhodné řešení pro zastřešení malého prostoru
Technické parametry Konfigurátor hal Přístřešky (PDF) Nezávazná poptávka
1 2 3 4
 

KLIMATICKÉ PODMÍNKY

Lokalita výstavby je vždy zařazena do určité sněhové a větrné oblasti. Konstrukce haly je těmito aspekty zásadně ovlivněna

Více informací naleznete zde: Technické parametry - základní parametry

 

KONSTRUKCE

Každá hala je originál a proto vždy vyhoví požadavkům na maximální využití prostoru. Nabízíme 4 základní typy konstrukce.

Více informací naleznete zde: Technické parametry - konstrukce

 

OPLÁŠTĚNÍ

Možnou variantou je kvalitní PVC technická textilie v různých barevných variantách. Další volbou může být trapézový plech, sendvičové panely nebo různé kombinace s dřevěným obložením.

Více informací naleznete zde: Technické parametry - opláštění

 

PARAMETRY SPODNÍ STAVBY

Halu lze postavit na štěrkovém pasu, asfaltové ploše, betonových silničních panelech nebo jiném stávajícím povrchu v závislosti na základních parametrech.

Více informací naleznete zde: Technické parametry - stavba haly