Česká výroba párty stanů - precizně a z kvalitních materiálů

Česká výroba párty stanů - precizně a z kvalitních materiálů

Počasí neovlivníte, být připraveni na vše ale můžete. Proto jsou párty stany tolik oblíbené. Výroba párty stanů má u nás už více než 20letou tradici. Svěřte výrobu do rukou odborníků, máme doslova „zlaté české ručičky“. Přesvědčte se.

Párty stany jsou skvělým řešením pro události a akce, které vyžadují rychlé a flexibilní zastřešení prostoru. Hliníková konstrukce párty stanů zajišťuje pevnost a odolnost stanu vůči nepříznivému počasí, zároveň je ve velmi snadné je podle potřeby postavit, ale i demontovat. 

S výrobou stanů a hal různých konstrukcí a velikostí máme více než 30 let zkušeností, proto si můžete být jisti, že o nich víme vše. Dokážeme vám navrhnout konstrukci zcela na míru, nejsme limitovaní pevně danými rozměry a typy. Vyrobíme vám stan, který potřebujete.

Pracujeme s nejkvalitnějšími materiály a nejmodernějšími technologiemi. Díky nim jsou párty stany v prvotřídní kvalitě, za kterou ručíme.

Chci zpracovat návrh párty stanu

Párty stany výroba POLAK CZ

Výroba párty stanů v Dětřichově - český výrobek, česká kvalita

Párty stany vyrábíme v moderních areálech v regionu Svitavska již od roku 1991 a vyvážíme je do desítek zemí světa. Využíváme k tomu nejmodernější technologie včetně robotizace. 

Termín dodání je u nás do 4 týdnů, což jistě oceníte.

Párty stany POLAK CZ - výroba párty stanů

Česká výroba párty stanů

Jaké jsou výhody párty stanů od POLAK CZ:

  1. Profesionální školení k montáži: Naši zaměstnanci jsou samozřejmě odborně vyškoleni a mají dlouhodobé zkušenosti s montáží párty stanů, to ale nestačí. Pro správnou a bezpečnou montáž vyškolíme při dodání stanu i vás nebo vaše zaměstnance. Řekneme vám, jak na to, krok po kroku společně stan postavíme a ukážeme vám osvědčené tipy - což zaručuje rychlou a bezpečnou instalaci.
  2. Výroba podle certifikace a normy: Všechny párty stany jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Každá konstrukce je v souladu s nejnovějšími certifikacemi a normami. Umožní vám to využívat stany nejen pro soukromé, ale i veřejné akce (stany je možné pojistit).
  3. Důkladné ukotvení: Zajistíme, aby jste byli poučeni o tom, jak párty stan řádně ukotvit, aby odolal větrným podmínkám a poskytoval stabilní prostor pro vaši akci. Kotvící prvky jsou součástí výrobku.
  4. Nehořlavé plachty: PVC plachty našich stanů jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu, což zvyšuje jejich bezpečnost a minimalizuje riziko požáru.
  5. Mobilní konstrukce: Párty stany jsou navrženy pro snadnou montáž i demontáž, což umožňuje rychlé přizpůsobení a přemístění.
  6. Zohlednění sněhového zatížení: Konstrukce našich stanů je navržena tak, aby vydržela sněhové zatížení. Stabilní a odolná konstrukce je důležitá nejen pro zimní akce, ale i skrz vě
  7. Barevné uzpůsobení a potisk: Nabízíme širokou škálu barev a možnost potisku plachet podle vašich požadavků, což umožňuje přizpůsobit stan vašemu vizuálnímu stylu a brandingovým potřebám.
  8. Plný zákaznický servis: Prodejem stanu naše spolupráce nekončí. Potřebujete poradit s jednotlivými kroky při montáži/demontáži, nebo vyřešit poškození plachty, ke kterému v důsledku neopatrného zacházení došlo? Máte od nás kompletní záruční i pozáruční servis včetně odborného poradenství. Kdykoliv.

Párty stan pro veřejné akce

Párty stany zajistí, že vaše plánované události budou mít kryté zázemí a ani počasí je neohrozí. Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo konzultaci, neváhejte nás kontaktovat.

Štítky z našich článků

Potřebujete poradit?

Další články z našeho blogu o halách

Přejít do blogu
Příbytek, nábytek, ...dobytek! Jak na ustájení zemědělských zvířat v ekologickém chovu

Příbytek, nábytek, ...dobytek! Jak na ustájení zemědělských zvířat v ekologickém chovu

Není bio, jako bio. Ekologické zemědělství je definováno mnoha pravidly, která určují složení a původ krmiva, zásady zdravotní péče o dobytek, celkovou ekologickou udržitelnost farmy a v neposlední řadě i způsob ustájení zvířat. A právě tomu se v článku podíváme na zoubek, tedy v našem případě spíš na paznecht.

Přečíst článek
ČR jako sklad a montovna Evropy? Montované haly místo pole.

ČR jako sklad a montovna Evropy? Montované haly místo pole.

Česká republika je známá jako srdce Evropy. Jsme ale i jednou z hlavních tepen a bránou do střední Evropy. Naše geografická poloha evidentně ovlivňuje i pozici v průmyslu. Je to již 30 let od sametové revoluce roku 1989, jejíž hlavním cílem bylo vyrovnat se Evropským zemím. Obrovské rozdíly se jistě rapidně snížily, ale stejně jsme stále tak trochu chudí příbuzní.

Přečíst článek
Předchozí Následující
Nezávazná poptávka