8 nejčastějších dotazů

8 nejčastějších dotazů

Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy ohledně vašich hal. Pokud přeci jenom nenalézáte odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat.

• Jakou životnost má technická textílie?

Textilie je dodávána od německého výrobce HEYTEX nebo belgického výrobce SIOEN COATING. Životnost textilie se odvíjí od mnoha faktorů, jako jsou UV záření, klimatické podmínky, mechanické vlivy a další. Za dobu působení společnosti POLAK CZ jsme textilii na hale neměnili. Další informace naleznete na stránce Technické parametry - Typy opláštění.

• Co když se textilie na hale protrhne nebo jinak poškodí?

Textilii je možné opravit jednoduchým způsobem, a to svárem horkým vzduchem.

• Může se textilie na hale uvolnit působením větru?

Působením větru a klimatických podmínek může dojít k mírnému povolení textilie. Pokud je dodržena jednoduchá údržba a doporučené prohlídky, k uvolnění textilie nedochází. Při předání haly obdržíte návod pro údržbu a veškeré potřebné informace.

• Potřebuje montovaná hala základy?

Každá hala potřebuje nějaký základ, možností je ale více. Potřebné informace naleznete na stránce Technické parametry - Stavba haly.

• Potřebuji stavební povolení?

Ve většině případů ano, ale jsou i vyjímky, kdy stavební povolení není potřeba. Více informací naleznete na stránce Technické parametry - Stavební povolení.

• Jaká je cena montované haly?

Vzhledem k tomu, že vyrábíme haly na zakázku, má každá hala jiné parametry a jiné určení. Proto předem, bez dalších informací, nelze určit cenu haly. Rádi vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Vyplňte nezávazný Poptávkový formulář a my se vám ozveme.

• Jakou má montovaná hala odolnost vůči sněhu a větru?

Každá hala je navržena podle sněhového a větrného zatížení v dané lokalitě a podpořena výpočtem statického zatížení. Více informací o sněhové a větrné lokalitě naleznete na straně Technické parametry - Základní parametry.

• Je možné si montovanou halu pronajmout?

Pronájem hal neumožňujeme. Haly jsou vyráběné na zakázku a každá je realizována dle konkrétních požadavků zákazníka.

Další články z našeho blogu o halách

Přejít do blogu
Příbytek, nábytek, ...dobytek! Jak na ustájení zemědělských zvířat v ekologickém chovu

Příbytek, nábytek, ...dobytek! Jak na ustájení zemědělských zvířat v ekologickém chovu

Není bio, jako bio. Ekologické zemědělství je definováno mnoha pravidly, která určují složení a původ krmiva, zásady zdravotní péče o dobytek, celkovou ekologickou udržitelnost farmy a v neposlední řadě i způsob ustájení zvířat. A právě tomu se v článku podíváme na zoubek, tedy v našem případě spíš na paznecht.

Přečíst článek
ČR jako sklad a montovna Evropy? Montované haly místo pole.

ČR jako sklad a montovna Evropy? Montované haly místo pole.

Česká republika je známá jako srdce Evropy. Jsme ale i jednou z hlavních tepen a bránou do střední Evropy. Naše geografická poloha evidentně ovlivňuje i pozici v průmyslu. Je to již 30 let od sametové revoluce roku 1989, jejíž hlavním cílem bylo vyrovnat se Evropským zemím. Obrovské rozdíly se jistě rapidně snížily, ale stejně jsme stále tak trochu chudí příbuzní.

Přečíst článek
Předchozí Následující
Nezávazná poptávka